• Пн - Пт: 8:30 - 17:00
  • Сб: 9:00 - 13:00
  • Нд: вихідний
Є питання?
Телефонуйте

Арматура 8 мм

Характеристики:
Вага: 0,43 кг в м/п
Діаметр: 8 мм
Довжина: 6 м
Клас: 400С/500С
Спосіб виробництва: гарячокатана
Тип товару: арматура
Фактура: рифлена
Форма: кругла
Матеріал: сталь
Країна виробник: Україна
В наявності
Код: 51
Ціна за м.п.
17,50 грн
- +
Характеристики:
Вага: 0,43 кг в м/п
Діаметр: 8 мм
Довжина: 6 м
Клас: 400С/500С
Спосіб виробництва: гарячокатана
Тип товару: арматура
Фактура: рифлена
Форма: кругла
Матеріал: сталь
Країна виробник: Україна
Опис

БУДІВЕЛЬНА АРМАТУРА

Тенденції сучасного будівельного ринку показують, що він працює за принципом: «буде попит – буде і пропозиція». Від того як цей ринок розвивається залежить об’єм виробництва арматури.

Під арматурою розуміють сталеві стрижні різного перерізу та форми, сталеві канати, що беруть на себе розтягуючі та сколюючі напруги, які виникають у залізобетонних елементах від навантаження та власної ваги конструкцій.

По трудомісткості виготовлення арматуру поділяють на легку (до 12 мм) та важку (від 12 до 40 мм).

Розберемо різновиди арматури залежно від способу встановлення: 

  • Штучна
  • Арматурні сітки
  • Арматурні каркаси
  • Арматурні конструкції

Штучна арматура збирається шляхом зварювання на місці та бетонування у арматурний каркас  або арматурну конструкцію із окремих елементів. Її застосовують при невеликих обсягах роботи.

Арматурна сітка являє собою стрижні, що перехрещуються, з’єднані сваркою або зв’язані. Основне застосування при армуванні плит.

Арматурні каркаси складаються із поздовжньої арматури та поєднуючої їх решітки. Використовуються для армування балок, колон тощо.

 Сфера використання арматури досить широка, із неї виготовляють залізобетонні конструкції, що необхідні для посилення міцності бетону. В основному використовується сталева гнучка арматура -  стрижні, каркаси, сітки, але в деяких випадках необхідна і жорстка арматура – швелери, кутики, двотаври.

Наші менеджери допоможуть Вам порахувати необхідний метраж та проконсультують відносно ціни, телефонуйте за номером (066) 690-76-55 або (099) 37-40-248!