• Пн - Пт: 8:30 - 17:00
  • Сб: 9:00 - 13:00
  • Нд: вихідний
Є питання?
Телефонуйте

Арматура 32 мм

Характеристики:
Вага: 6,32 кг в 1 м/п
Діаметр: 32 мм
Довжина: 6 м
Клас: 400С/500С
Спосіб виробництва: гарячокатана
Тип товару: арматура
Фактура: рифлена
Форма: кругла
Матеріал: сталь
Країна виробник: Україна
Предзаказ
Код: 60
Ціна за м.п.
257,22 грн
- +
Характеристики:
Вага: 6,32 кг в 1 м/п
Діаметр: 32 мм
Довжина: 6 м
Клас: 400С/500С
Спосіб виробництва: гарячокатана
Тип товару: арматура
Фактура: рифлена
Форма: кругла
Матеріал: сталь
Країна виробник: Україна
Опис

ПОНЯТТЯ ТА ВИРОБНИЦТВО АРМАТУРИ

Арматура – це частина фундаменту, без якої стіни будь-якого приміщення не будуть міцними, адже завдяки металевому профілю можна досягти надійності та довговічності металоконструкції.

Фундамент – це основа надійності та довговічності будівлі. Для того, щоб збудувати якісний фундамент потрібно використовувати арматуру, з’єднану між собою. Найпростіший спосіб її поєднати – це зв’язати. Для в’язки арматури  використовують:

  • Дріт
  • Пластикові хомути

Дріт для в’язки арматури повинен бути діаметром 1,2 - 1,4 мм і мати круглі перерізи. Такий дріт легко піддається згинанню, швидко приймає необхідну форму, доволі міцна та довговічна. Краще для цих цілей купляти стальний обпалений дріт. Для в’язки потрібен дріт довжиною 25-30 см. Допоможе полегшити процес спеціальний пістолет для в’язки арматури, цей пристрій допоможе автоматизувати та пришвидшити процес.

Щоб утримати елементи каркасу з арматури використовують хомути та шпильки, їх виготовляють з самої арматури або із стержнів. 

Виготовлення арматури процес доволі трудомісткий, але повністю автоматизований, проходить він у спеціальних цехах, на заводах. Метал для арматури постачають зі складу до цеху на спеціальних візках, потім за допомогою мостового крану переправляють її до спеціального майданчику. Там проходять процеси виправлення стрижнів, різання, зварювання тощо. Після чого зберігають металеві шаблони на спеціальних стелажах.

Як правило на заводі декілька ліній виробництва:

  • Виготовлення арматури, що виготовляється у бухтах
  • Виготовлення арматури з пруткового металу

Для замовлення арматури телефонуйте (066) 690-76-55 або (099) 37-40-248 або купуй на сайті  gera-metal.com.ua Завжди раді бачити Вас на металобазі «Гера» в м. Суми за адресою вул. Чернігівська, 7.