• Пн - Пт: 8:30 - 17:00
  • Сб: 9:00 - 13:00
  • Нд: вихідний
Є питання?
Телефонуйте

Арматура 20 мм

Характеристики:
Вага: 2,50 в 1 м/п
Діаметр: 20 мм
Довжина: 6 м
Клас: 400С/500С
Спосіб виробництва: гарячокатана
Тип товару: арматура
Фактура: рифлена
Форма: кругла
Матеріал: сталь
Країна виробник: Україна
Предзаказ
Код: 57
Ціна за пару
101,75 грн
- +
Характеристики:
Вага: 2,50 в 1 м/п
Діаметр: 20 мм
Довжина: 6 м
Клас: 400С/500С
Спосіб виробництва: гарячокатана
Тип товару: арматура
Фактура: рифлена
Форма: кругла
Матеріал: сталь
Країна виробник: Україна
Опис

АРМАТУРА: РИФЛЕНА ТА ГЛАДКА

Однією з основних характеристик арматури є наявність чи відсутність на ній рифлення. Як рифлена арматура, так і гладка знаходять своє застосування в будівництві. Щодо маркування, то гладка арматура маркується як А1, а періодична – від А2 до А6. Арматура випускається довжиною по 6 м та 12 м.

Арматура класу А1 виготовляється із металу зі значною межею плинності. Гладка арматура має свої переваги: вона добре гнеться та зварюється, але гірше зчіплюється з бетоном. Цю арматуру ще називають універсальною та використовують в екстремальних погодних умовах, коли арматура класу А3 може потріскатися із-за меншої «плинності» матеріалу. Також гладкий профіль широко використовують у якості шаблонів при виробництві метизів, гайок тощо.

Поперечні та поздовжні рифелі, що рівномірно розміщяються по всій довжині прутка, дуже добре зчіплюють  арматуру з бетоном. Для виготовлення арматури класу А3 використовують високолегований метал з додаванням титану, хрому, марганцю. Саме це і робить арматуру витривалою до фізичних навантажень. Рифлена арматура широко використовується при будівництві естакади, мостів, залізобетонних конструкцій. Розрізняють, залежно від виду рифлення: кільцеподібну, серпоподібну та змішану арматуру.

У інтернет-магазині «Гера» Ви можете купити усі види арматури потрібної Вам довжини (мінімальний метраж до продажу 50 см). Для більш детальної консультації звертайтеся до наших менеджерів по телефону (099) 37-40-248 або (066) 690-76-55!