• Пн - Пт: 8:30 - 17:00
  • Сб: 9:00 - 13:00
  • Нд: вихідний
Є питання?
Телефонуйте

Арматура 14 мм

Характеристики:
Вага: 1,27 кг м/п
Діаметр: 14 мм
Довжина: 6 м
Клас: 400С/500С
Спосіб виробництва: гарячокатана
Тип товару: арматура
Фактура: рифлена
Форма: кругла
Матеріал: сталь
Країна виробник: Україна
Предзаказ
Код: 54
Ціна за м.п.
51,69 грн
- +
Характеристики:
Вага: 1,27 кг м/п
Діаметр: 14 мм
Довжина: 6 м
Клас: 400С/500С
Спосіб виробництва: гарячокатана
Тип товару: арматура
Фактура: рифлена
Форма: кругла
Матеріал: сталь
Країна виробник: Україна
Опис

АРМАТУРА: КЛАСИ ТА ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ

Сьогодні арматура використовується у виробництві будівельних конструкцій,  тому вона має бути міцною та витримувати високе навантаження. Для її виготовлення використовують спеціальний метал, що відповідає установленим ДСТУ.

Існує декілька класів сталі, що використовується для виробництва арматури:

  • Для арматури з гладким профілем – А-І (А240);
  • Для профільованої або рифленої арматури – А-ІІ (А-300), А-ІІІ (А400), А-IV (А-600), А-V (А-800), А-VI (А1000).

Римська цифра визначає ступінь міцності арматури – чим вище порядковий номер, тим метал міцніший. Проте, потрібно зауважити, чим міцніша сталь, тим менша пластичність арматури. І навпаки, чим нижче клас арматури, тим краще її гнути та зварювати. 

Розглянемо процес виготовлення арматури він дещо схожий з виготовленням круглого металопрокату. При виготовленні рифленої арматури, ролики прокатного верстата замінюють на профільні. Періодичний профіль представляє собою круглий шаблон з двома поздовжніми ребрами та поперечними виступами. Клас металу для виготовлення конкретного виду арматури залежить від її призначення  та діаметру прутка.

Завдяки тому, що арматура виготовляється відповідно до держстандартів, не має значення який завод буде її виробляти, адже характеристики та якість будуть однаковими. Необхідно пам’ятати, що використання арматури необхідного класу дозволяє знизити затратність матеріалів при будівництві та покращити властивості залізобетонних конструкцій.

На металобазі «Гера» Ви можете купити арматуру різного діаметру за лояльною ціною. Завжди раді проконсультувати за номером (066) 690-76-55 або (099) 37-40-248!